Zwiastun filmu Far Cry

Pojawił się zwiastun filmu Far Cry i może to kogoś zaszokować ale wygląda tragicznie. Far Cry było całkiem niezłą grą ale w tym filmie zostanie raczej sprowadzona do poziomu tytułu klasy Z w którym wszystkie dialogi składają się z jedno zdaniowych kwestii. Uwe Boll z pewnością ma masę kasy na kolejne licencje. Miejmy nadzieje, że twórcy gier zaczną bardziej uważać na to komu je sprzedają.

Nawet jeśli nie wiedziałbym kto to jest Uwe Boll to ten zwiastun nie zachęcił by mnie do obejrzenia tego filmu. A przecież możliwe jest tworzenie dobrych filmów opartych o gry. Przykładem może być chociażby Hitman.

One thought on “Zwiastun filmu Far Cry

  1. Heh… no cóż, Uwe Boll jaki jest, każdy widzi. A coś czuję, że w tym filmie dużo nie będzie schrzanione, bo w gruncie rzeczy, dużo w nim nie będzie. Fabuła miałka, dialogi także, humor iście… eee… nie.

    Pewnie obejrzę, jak i tragicznego (choć z innej bajki) Hitmana, ale później zapłaczę. Ehh…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *