Wystąpienie Johna Carmacka na QuakeCon 2013

Niewiele osób potrafi tak jak John Carmack opowiadać godzinami o swojej pracy i o tym co sądzi o zmianach w branży bez nudzenia słuchaczy. Dlatego też lubię słuchać jego dorocznych wystąpień na QuakeCon. Można odnieść wrażenie, że jesteśmy świadkami ciągłego strumienia świadomości wychodzącego z jego ust. Nie ma przynudzania, nie ma zastanawiania się co powiedzieć, nie ma „emmm…” Naprawdę słucha się tego przyjemnie. Widać wyraźnie, że to o czym mówi to jego pasja.

Dlatego też zachęcam do obejrzenia materiału z tegorocznego QuakeCon. Pod warunkiem, że macie parę godzin wolnego czasu. Tematyka ogólna, od tworzenia gier, przez omówienie konsol następnej generacji, jak rozwija się sprzęt, jak rozwija się oprogramowanie itd. Lista poruszanych tematów jest naprawdę spora. Znajdzie się coś dla każdej osoby interesującej się tym jak komputery działają.

Post niejako w nawiązaniu do poprzedniego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *