Wolność, własność, sprawiedliwość. LPR?

Stało się coś dziwnego… Ja rozumiem, Ĺźe cel uświęca środku ale… LPR?

Głównym problemem UPR od lat to, Ĺźe ludzie nie głosują “by nie zmarnować głosu”. Jest to nonsens, ale telewizja i inne media tak właśnie argumentują – i to do ludzi trafia.

Na wspĂłlnej platformie UPR, LPR i PR wejście do Sejmu jest praktycznie pewne. Wprawdzie LPR-owi sondaĹźe dają tylko 2%-6%, ale wiemy, Ĺźe ZAWSZE były one zaniĹźone – podobnie, jak sondaĹźe dla UPR 1% – 3%, natomiast PR ma sondaĹźe 1% – 5%.

Jednocześnie UPR starannie zastrzegła sobie, że ma w kampanii własne logo i własny czas antenowy. Trzy partie nie maja tworzyć wspólnego klubu w przyszłym Sejmie i w ogóle pozostają samodzielne. UPR startuje zresztą całkowicie samodzielnie w wyborach do Senatu

Tak pisze na na swoim blogu Janusz Korwin-Mikke. Osobiście podpisuję się wszystkimi członkami pod wieloma punktami programu politycznego UPRu (choć nie wszystkimi). Głosowałem na nich wielokrotnie. Ta sytuacja jednak całkowicie mnie zaskoczyła. JKM i Giertych? Dziwne, szokujące, niebywałe…

Cel uświęca środki. Tak głosi ludowa mądrość. Jednak czy elektorat Unii Polityki Realnej to zrozumie?

A tak przy okazji jak ktos chce zobaczyć jak JKM miesza z błotem głupiutkie prezenterki Super Stacji to polecam cześć pierwszą i drugą wywiadu.

3 thoughts on “Wolność, własność, sprawiedliwość. LPR?

  1. LiD? Ten zlepek dwoch przeciwstawnych idei? Lewica, ktora juz chyba zapomniala co to lewica i demokraci, niedobitki po Unii Wolnosci… Wiecej ich dzieli niz laczy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *