Wielkich robotów ciąg dalszy…

Jak to zwykle bywa dzisiejszych czasach razem z filmami pojawiają się gry tworzone na ich podstawie. Zwykle od razu na wszystkie moĹźliwe platformy. Nie moĹźe być inaczej z Transformersami ktĂłrzy oprĂłcz ekranĂłw kin zawitają takĹźe na konsole Xbox 360, PlayStation 3, PC, PSP, DS, PlayStation 2 i Wii. Ciekawe co z tego wyjdzie… W sumie większość gier, ktĂłre powstają na podstawie filmĂłw to proste gry zręcznościowe. Czy tym razem będzie inaczej?

ciekawe czy twĂłrcy gry czują presję. Oby tak było. Bo z tego co widać na przedstawionym wyĹźej filmie to zapowiada się zwykła młócka. Nie wróżę jej powodzenia. MoĹźliwość wyboru strony konfliktu, ktĂłrą chwalą się ludzie z Traveller’s Tales nie sprawia automatycznie, Ĺźe gra będzie ciekawa…

Poczekamy, zobaczymy…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *