War of the Servers

Miałem o tym filmie napisać juĹź jakiś czas temu lecz skleroza nie boli…

[singlepic=13,200,right]SpokĂłj społeczności serwerĂłw Garry’s Moda zostaje zakłócona przez dziwne machiny, ktĂłre pojawiły się znienacka niszcząc wszystko co stanie na ich drodze. WyposaĹźone w niszczycielską broń potrafią wyrzucić z serwera kaĹźdego gracza. W skrĂłcie mamy do czynienia z trwająca 80 minut parodią filmu Wojna ŚwiatĂłw stworzoną za pomocą wspomnianego juĹź moda. Gracze stają w niej naprzeciw niesamowitym maszynom w walce ktĂłrej nie mogą wygrać. Film pełen jest subtelnych gagĂłw i mimo swojej długość nie nuĹźy.

Film przypadnie do gustu kaĹźdemu graczowi. Polecam!

Można go obejrzeć (lub pobrać jak kto woli) tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *