Tinky Winky to czubek góry lodowej…

MoĹźe wydawać się, ze pani Sowińska to paranoiczka. Mogłoby. Pewnie takĹźe i do waszej skrzynki pocztowej zawitał mail z listą kreskĂłwek z homoseksualnymi podtekstami. Kubuś Puchatek, Bolek i Lolek, Ĺťwirek i Muchomorek, Smerfy, Miś Uszatek, Miś Koralgol, Krecik…

Jeszcze Muminki, Wilk i Zając, He-Man… Szok i przeraĹźenie! Wg. tego myślenia to całe moje dzieciństwo było skaĹźone homoseksualną propagandą. A Pszczółka Maja? To z kolei byłaby propaganda feministyczna. Premier powinien tego zakazać, spalić taśmy filmowe a kaĹźdą emisję karać najsurowiej jak się da. W trosce o bezpieczeństwo dzieci. Dla mnie juĹź za późno… będę musiał jakoĹź Ĺźyć z tym brzemieniem.

A tak na powaĹźnie: BUHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *