The Silent City

[singlepic=12,300,right]The Silent City to krĂłtkometraĹźowy film osadzony w post apokaliptycznej scenerii ogarniętej wojną planety (kto wie, moĹźe to ziemia). Opowiada on historię trzech Ĺźołnierzy zmagających się z trudna rzeczywistością. Autorem filmu jest RuairĂ­ Robinson, nominowany do Oskara za film animowany Fifty Percent Grey. Co ciekawe ta produkcja powstała bez praktycznie Ĺźadnego budĹźetu a 95% animacji to dzieło Robinsona. Mimo tego zaskakuje widowiskowością i sposobem ukazaniem postaci, ktĂłry moĹźna porĂłwnać do “Dnia Apokalipsy”. W rolach głównych wystąpili Cillian Murphy (Batman Begins, 28 Days Later), Don Wycherley (Veronica Guerin) oraz Garvan McGrath (A Lonely Sky).

Film w High Definition można pobrać stąd.

Uwaga! Film zdecydowanie dla osób dorosłych.

Link posłał Bran

One thought on “The Silent City

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *