Sknerus McKwacz planuje zamach na mój portfel

Scenariusz wszystkim dobrze znany – jakiś wydawca wskrzesza jakąś grę uwielbianą przez wielu oferując jej odświeżoną wersję bardziej pasującą do dzisiejszych czasów HD. Taki manewr zadziałał już nie raz i nie widzę powodu by nie zadziałał po raz kolejny. Zwłaszcza, że tym razem na tapetę wraca gra, którą mile wspominam z czasów dzieciństwa, gdy do telewizora podłączony był kultowy już chyba Pegasus. a teraz wszystkim dobrze znany motyw muzyczny:

Chodzi o Duck Tales, czyli po naszemu Kacze Opowieści. Znów przyjdzie nam wcielić się w Sknerusa McKwacza i przemierzać znane nam już krainy. Postacie będą ręcznie rysowane a świat gry będzie trójwymiarowy. Gra trafi na PlayStation Network, Xbox Live Arcade i Wii U eShop. Premiera latem.

Cóż… Gra ta trafia w sam raz w mój sentymentalny czuły punkt. Pewnie się skuszę, choć jest głos z tyłu głowy, który mówi “to już nie będzie to samo”… Jednak nie jestem znany z podejmowania racjonalnych decyzji życiowych…

Jeśli już się biorą za odgrzewanie tego rodzaju klasyków to mam następującą sugestię:

A teraz wybaczcie, zanurzę się we wspomnieniach przeglądając czeluście powiązanych materiałów na YouTube…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *