Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca

Wydawanie innowacyjnych gier to dość spore ryzyko, dlatego też niewielu wielkich wydawców się tego podejmuje. Jako, że rynek nie znosi próżni, znajdują się odważni mniejsi gracze, którzy dają takim produkcji szansę. Właśnie dzięki takiemu wydawcy do rąk naszych trafiła gra Sins of a Solar Empire. Czym jest ta gra? Wyobraźmy sobie skomplikowaną grę Master of Orion 2, może coś nowszego jak Galactic Civilizations II, tyle, że w konwencji strategii w czasie rzeczywistym rodem powiedzmy z serii Command & Conquer. Dorzućmy do tego mądre głowy z Ironclad Games, którzy wywodzą się ze studia Barking Dog odpowiedzialnego za genialny dodatek Homeworld: Cataclysm. Co nam wychodzi? Gra łącząca sprzeczne gatunki. Recenzja ta dowiedzie, że łączenie wody z ogniem jest możliwe.

Ciąg dalszy recenzji na łamach serwisu Voodoo Guild.

******************
Przypominam o konkursie, w którym można wygrać dziesięć egzemplarzy tej gry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *