Samochód z Halo w twoim garażu

Gry stały się trwałym elementem naszej kultury. Stały się tak wielkim biznesem, że wpływają tez na świat realny. Przykład? Proszę bardzo. To co widzicie poniżej to koncepcyjny Jeep Renegade 2008.

 Jeep Renegade 2008

Przypomina on wam coś?

Oczywista oczywistością wydaje się być inspiracja serią Halo. Samochód ten wyposażony jest w napęd hybrydowy. Na zasilaniu elektrycznym przejedzie całe 40 mil (co daje oszałamiające 64.3738887476 kilometra). Dalej trzeba będzie posiłkować się silnikiem diesela BLUETEC. Połączenie to sprawia, że auto może przejechać 110 mil na jednym galonie paliwa (czyli jakieś 46,76580766 kilometrów na litrze). Jedyne czego nie przewidziano w projekcie to opcjonalnego działka lub wyrzutni rakiet.

Jeep Renegade 2008 zadebiutował na tegorocznych targach w Detroit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *