Recenzja Beyond Good & Evil HD

Niewielkie są szanse na to, że o grze Beyond Good & Evil nie słyszałeś. Wszystkie media związane z grami skrzętnie donoszą o wszelkich nowinach związanych z powstawaniem sequela. Jednak zamiast sequela póki co dostajemy odświeżony oryginał a w tytule pojawia się HD. Beyond Good & Evil jest chyba najwyraźniejszym przykładem gry, która mimo, że chwalona była pod niebiosa to nie sprzedała się w ilości uzasadniającej powstanie sequela. Przy wersji HD warto zadać pytanie czy jeśli nie zainteresowałeś się grą wcześniej to czy również tą okazję do zapoznania się z nią możesz sobie darować? Nie będę kazał wam czekać na odpowiedź na to pytanie a brzmi ono: NIE! A oto dlaczego…

Ciąg dalszy na łamach serwisu VoodooGuild

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *