Książka Twitter for Good w wersji na Kindle tylko dzisiaj za darmo na Amazon

Książka, której peł‚ny tytuł‚ brzmi Twitter for Good: Change the World One Tweet at a Time dostępna jest tylko dzisiaj za darmo na Amazon. Jest to co prawda wersja na Kindle ale Kindle to nie tylko czytnik ebooków. Książki można czytać‡ też na telefonie bądź tradycyjnym komputerze dzięki odpowiednim aplikacjom.

Wracają…c do Twitter is Good. Opisuje ona jak Twitter został‚ wykorzystany w niedawnych wydarzeniach na Haiti, Bliskim Wschodzie i Japonii do organizowania pomocy, czy też organizowania sprzeciwu wobec dyktatury. Autorką jest Claire Diaz-Ortiz, która zajmuje się™ w Twitterze “Społ‚eczną… innowacyjnością…” (Social Innovation) i nawet temu szefuje.

Czy książka jest dobra, nie wiem, jeszcze jej nie przeczytał‚em. Recenzje na Amazon na to wskazują. Poza tym jest za darmo. Obok czegoś› takiego nie można przejść‡ oboję™tnie.

P.S. Darmowe dobre jest, więc zajrzyj na www.gramzadarmo.pl. Znajdziesz tam swoją… nową… ulubioną… darmową… grę™.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *