Jak nie korzystać z PowerPointa

Z Powerpointem (tak sie chyba to pisze) do czynienia miał pewnie każdy i spotka sie z nim jeszcze nie raz przy okazji różnych okazji. Prezentacje tworzone w tym programie chyba nierozerwalnie splotły się z naszym życiem. Wiążą się z tym niestety z nieczytelnymi slajdami. Zerknijcie na film prezentujący najczęstsze błędy:

Life After Death by PowerPoint

Film ciekawy. Dziwi mnie jedynie poczucie humoru amerykanĂłw, ktĂłrzy z wielkim entuzjazmem reagowali na kolejne slajdy. AĹź takie śmieszne mi to się nie wydawało. Zupełnie jakby gdzieś tam była plansza “Aplauz”. ChociaĹź to moĹźe ja mam jakieś dziwne poczucie humoru. Nie znaczy to jednak, Ĺźe koleś nie mĂłwi prawdy.

Polecam także zapoznanie się z zasadą 10/20/30 autorstwa Guya Kawasaki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *