I Am Iron Man

Kolejny film oparty na komiksie. JednakĹźe gdybym miał oceniań filmy po zwiastunach Iron Man klasowałby się daleko w tyle za Transformers (swoją drogą całkiem niezły film, choć nie pozbawiony wad – np. co się stało z tymi wszystkimi robotami przypadkowo oĹźywionymi przez iskrę? co się stało ze skorpionem na pustyni?). Moim zdaniem powinny być jakieś studia uczące tworzenia klimatycznych zwiastunĂłw…

Jak widać będą pewne odstępstwa od komiksu. Wiele ludzi zaskoczy z pewnością fakt, Ĺźe zbroja Iron Mana (lub przynajmniej jej prototyp) powstała w kryjĂłwce terrorystĂłw… Bliski WschĂłd to takĹźe o ile się nie mylę zgodna z oryginałem lokalizacja…

Ciekawe co z tego wyjdzie… Premiera w maju, moĹźe do końca przyszłego roku film dotrze do Polski.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *