Galactic Civilizations II: Władcy Strachu

Jeśli mielibyśmy znaleźć jakiś wyznacznik jakości strategii turowej to z pewnością wybralibyśmy syndrom „jeszcze jednej tury”. Jest to element wspĂłlny dla dobrych gier z tego gatunku niezaleĹźnie od tego czy osadzona jest w kosmosie, na ziemi, w realiach sci-fi, współczesnych czy teĹź fantasy. Niestety nie często jest nam dane obserwować to zjawisko, bowiem nie często mamy do czynienia z prawdziwymi perełkami. Czy druga odsłona serii Galactic Civilizations jest właśnie taką perełką? Cóż… nie będę psuł teraz zabawy z czytania recenzji 😉 i zapraszam do lektury.

Ciąg dalszy recenzji na łamach serwisu Voodoo Guild

One thought on “Galactic Civilizations II: Władcy Strachu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *