FUN da MENTALS TV

Pracownicy Reutersa chyba nudzili się pod koniec zeszłego roku. NieĹşle przedstawiono proces robienia flasha 😉

4 thoughts on “FUN da MENTALS TV

  1. Za to Panu, widze, sie nie nudzi. Nowe posty na joszkolandii, szkoda, ze ze szkoda dla innych blogow. Pan Macierewicz zdaje sie znalazl na Pana dobre okreslenie: Platny Zdrajca Pacholek Rosji… coz dodac wiecej. Mam nadzieje, ze Panu sie nie nudzi, a tak na powaznie: do roboty dziadu, bierz sie za bloga!

  2. Siemasz Joszko!!! Widze ze strona ma sie dobrze. Nie moge znalesc na niej kontaktu do ciebie. Napisalbym do ciebie na majla ale jestem aktualnie w Tajlandii gdzie interent podlega cenzurze i jakos wp tez wpadlo do zbioru niemile widzianych stron. Pewnie chodzi o dzial “erotyka”. W kazdym badz razie sylszalem ze jestes pracowinikiem reutersa do ktorego tez niedlugo sie dolaczam, jak tam to wyglada wogole?? Pozdrowienia dla grupy i wydzialu.
    Balsam

  3. Pan Macierewicz zdaje sie znalazl na Pana dobre okreslenie: Platny Zdrajca Pacholek Rosji…

    A nie Moczulski?

  4. “Zdaje sie” napisalem… Piszac nie mialem pewnosci, zdenerwowany bylem… Mimo wszystko podtrzymuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *