Conscientious Objector – bezkrwawa modyfikacja do Doom 3

Conscientious Objector (Sprzeciw sumienia) to ciekawa modyfikacja do Doom 3. Po pierwsze nie można niczego/nikogo zabić. Posiadamy broń (przewrotnie nazwaną „Pacyfikatorem”), lecz jest ona w stanie tylko powalić wroga. Każdy przeciwnik jest więc groźniejszy niż my kiedykolwiek będziemy. Po drugie zamiast czuć wsparcie ze strony przełożonych jesteśmy ciągle obrażani i jakiś dupek z brytyjskim akcentem grozi nam śmiercią, jeśli nie będziemy robić tego, co nam każą. Jesteśmy pomiatanym narzędziem terroru. Gra nie jest nieprzyjemna. Po prostu stara się odwrócić emocje i idee stosowane w większości gier z gatunku FPS

A fabuła? Wytrenowanie marines to droga inwestycja a ostatnimi czasy coś za dużo ich ginęło na Marsie. W ramach cięcia kosztów postanowiono wykorzystać zamiast nich więźniów. Najlepsi okazali się być byli żołnierze, którzy odmówili noszenia broni. Zgadnijcie, kim jesteście? Jako przeciwników mamy zombie oraz brak tlenu w niektórych pomieszczeniach zmuszający nas do szukania zbiorników z tlenem. Jako zadanie zbieranie rozrzuconych po bazie informacji.

Modyfikację można pobrać stąd. Wymagane jest posiadanie gry Doom 3 w wersji 1.3

One thought on “Conscientious Objector – bezkrwawa modyfikacja do Doom 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *