Bush goes to Hel(l)

Jutro znienawidzony przez wielu i wielbiony przez niewielu prezydent USA zawita na Pomorze. Spotka się tam z drugim takim co zwinął księżyc. Z tego powodu jak donoszą media TrĂłjmiasto zostanie sparaliĹźowane. Zamknięta ma być droga od lotniska w Rębiechowie do Obwodnicy oraz Obwodnica od zjazdu na Rębiechowo aĹź do końca przy ulicy Morskiej w Gdyni. I wszystko po to Ĺźeby dwĂłch panĂłw mogło sobie pogadać przez 2-3 godzinki. W godzinach szczytu…

Co ciekawe alterglobaliści mają zamiar przejechać się z Rostocku do Polski i pomaszerować sobie po naszym półwyspie Helskim. Naiwni myślą, że zostaną dopuszczeni w okolice ośrodka, do którego zawita Bush. Spodziewać więc się można różnych mniej lub bardziej ciekawych wydarzeń na Pomorzu jutro.

Jedni i drudzy będą blokować, jedni będą protestować, inni pałować, część będzie rozmawiać, cześć będzie przy tej rozmowie korzystać z pomocy tłumacza (wiecie o kogo chodzi). Tak czy inaczej będzie ciekawie.

W sumie to nie opłaca się jutro ruszać z domu…

Do poczytania: Nadlatuje Bush, nadciąga chaos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *