Bionic Commando Rearmed

Ostatnio można zaobserwować ciekawa modę. Modę na retro. Na potęgę tworzy się remake’i klasyków z NES’a czy też automatów. Możemy więc po raz kolejny zagrać w pierwsze odsłony serii Final Fantasy czy też Street Fightera w odświeżonej szacie graficznej. Kwestia, czy oznacza to wypalenie się branży, która nie jest w stanie wymyślić nic nowego, jest tematem na osobny artykuł. Wróćmy więc do tematu… Bionic Commando: Rearmed wpisuje się w ten trend bowiem jest to odświeżona wersja gry, która ukazała się na automatach w roku 1987 i rok później na konsole Nintendo. Na dobry początek przyznam się bez bicia, że w oryginalnego Bionic Commando nie grałem. I tak z czystym kontem podszedłem do tej gry…

Ciąg dalszy recenzji na łamach serwisu Voodoo Guild

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *